Physics Maths
ගණිතය, භෞතික විද්‍යාව, රසායන විද්‍යාව උපකාරක පන්ති

Danushka Bogala (පුරුෂ) - BSc Eng (hons) - University of Moratuwa, Teacher at Asian International School, Past teacher at Lyceum International School

ගණිතය, භෞතික විද්‍යාව, රසායන විද්‍යාව උපකාරක පන්ති
කේම්බ්‍රිජ් සා/පෙළ සහ උ/පෙ භෞතික විද්‍යාව (ඔන්ලයින් / කණ්ඩායම්) පන්ති

Hesha Thilakaratne (ස්ත්‍රී) - B.Sc (Hons) University of Peradeniya, M.Sc in Physics Education [Reading - University of Colombo], Over 9 years experience.

එඩෙක්සෙල් කේම්බ්‍රිජ් AS/AL භෞතික විද්‍යාව

Sangeevan SR (පුරුෂ) - BSc in Computational Physics (Special) Hons [University of Colombo], Worked as a Teaching Assistant at the Department of Physics [UOC].
ස්ථානයන්: අන්තර්ජාලය ඔස්සේ පවත්වන පන්ත

එඩෙක්සෙල් කේම්බ්‍රිජ් AS/AL භෞතික විද්‍යාව
රසායන විද්‍යාව / භෞතික විද්‍යාව - ලන්ඩන් විෂය නිර්දේශය - එඩෙක්සෙල් / කේම්බ්‍රිජ්

Aushadi Kalubowila (ස්ත්‍රී) - B.Sc. Chemistry (Sp), Institute of Chemistry Ceylon.
ස්ථානයන්: කොළඹ 07, කොළඹ 08, නාවල, නුගේගොඩ, බත්තරමුල්ල, රාජගිරිය

රසායන විද්‍යාව / භෞතික විද්‍යාව - ලන්ඩන් විෂය නිර්දේශය - එඩෙක්සෙල් / කේම්බ්‍රිජ්
රසායන විද්‍යාව, ජීව විද්‍යාව, භෞතික විද්‍යාව, ගණිතය සහ විද්‍යාව පන්ති IGCSE, AS/IAL, GCE සා/පෙළ

Dr. R. Sanjeevan (පුරුෂ) - Classes are conducted by qualified, well experienced teachers from reputed schools, Institutes, Universities.
ස්ථානය: කොළඹ

රසායන විද්‍යාව, ජීව විද්‍යාව, භෞතික විද්‍යාව, ගණිතය සහ විද්‍යාව පන්ති IGCSE, AS/IAL, GCE සා/පෙළ
ලන්ඩන් උ/පෙ සහ සා/පෙළ - ජීව විද්‍යාව රසායන විද්‍යාව සහ භෞතික විද්‍යාව අමතර පන්ති

Milroy Cooray (පුරුෂ) - B.Sc. Honours, M.Sc, MBA, Teaching experience in reputed international schools.
ස්ථානයන්: අන්තර්ජාලය ඔස්සේ පවත්වන පන්ති, කොළඹ, කොළඹ 08, දෙහිවල, නුගේගොඩ, බත්තරමුල්ල, මාලබේ

රසායන විද්‍යාව භෞතික විද්‍යාව ජීව විද්‍යාව

Saman Geeganage (පුරුෂ) - Fully qualified well experienced B.Sc / M.Sc lecturers from popular schools conduct classes.

ඔන්ලයින් පන්ති කේම්බ්‍රිජ් සහ එඩෙක්සෙල් සා/පෙළ සඳහා

Sanka Indushan (පුරුෂ) - B.Tech (Sp. In Material Science), MBA.
ස්ථානයන්: අන්තර්ජාලය ඔස්සේ පවත්වන පන්ති, කැලණිය, නුගේගොඩ, බත්තරමුල්ල, මාලබේ, රාජගිරිය, වත්තල